REGULAMIN:


1. Informacje ogólne.

Jesteśmy sklepem z butami dostępnymi od ręki.  

podajemy również buty w postach które są zamówione z hurtowni. Zamówienia w komentarzach traktowane są na równi z zamówieniami w wiadomościach. Jeśli nie chcesz kupować butów podanych do zamówienia nie blokuj rozmiaru dla innych chętnych :) .zamowienia@pantofelek-botki.pl.... telefonicznie 607811885.

Na naszym profilu FACEBOOK PODAJEMY TEŻ PROPOZYCJE BUTÓW...OPISANE JAKI $PROPOZYCJA$ CO OZNACZA IŻ SPRAWDZAMY ZAINTERESOWANIE ...A NIE OZNACZA ŻE BUTY SĄ GOTOWE DO WYSYŁKI LUB ODBIORU.

Masz propozycje butów do zamówienia jakie powinny się znaleźć w naszej ofercie napisz do nas w wiadomości priv – przesłaną propozycję wystawimy w poście im więcej polubieni  tym propozycja zakończy się sukcesem. Podajemy również propozycję butów do zamówienia.
Nie podajemy linków do stron, zamówień, hurtowni.
NA STRONIE Pantofelek oraz Pantofelek-botki.pl  podane są wszystkie nasze dostępne u nas buty.

2. Zamówienie:

Każdy model dostępnych butów wystawiony jest w osobnym poście w rozmiarach od 35 do 41
Zamówienia składane są:
-w komentarzach w danym poście z rozmiarem buta
-wiadomości priv
-telefonicznie
-osobiście
-maliowo: zamówienia@pantofelek-botki.pl

- zrób zamówienie w sklepie www.pantofele

k-botki.pl 

3. Płatność i Odbiór:

W momencie złożenia zamówienia mają Państwo możliwość płatności przy odbiorze osobistym, płatności z góry po której wysyłamy buty oraz płatności za pobraniem kurierowi/listonoszowi. Dane do przelewu wysyłam wiadomością priv a także będą dostępne poniżej w poście. Dokonując przelewu w treści piszemy swoje dane rozmiar buta. NA PRZELEW CZEKAMY 7 DNI, PO TEJ DACIE ANULUJEMY ZAMÓWIENIE :)
Buty wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty ( informację o wpłacie zaksięgowaniu przelewu
otrzymujemy dwa razy w ciągu dna).

Adres odbioru podany jest w danych do przelewu, odbiór jest od poniedziałku-piątku w godzinach od 8:00 do 15:30. A w późniejszych godzinach po wcześniejszej informacji i ustaleniu konkretnego dnia i godziny.   BUTY Z OPISEM DOSTĘPNE TYLKO ONLINE WYSYŁANE SĄ OD 4 do 6 DNI ROBOCZYCH !!!!  

Zamówienie butów z opisem tylko online powoduje przesunięcie casu wysyłki !!!
 Koszt wysyłki przy przedpłacie na KONTO 15zł , a za pobraniem 20,00zł. Dane do wysyłki należy przesłać do nas w wiadomości lub podać telefonicznie. Przesyłka paczka w ruchu może być dostarczona nawet w przeciągu 4-5 dni. 

4.Zwrotu lub wymiany możliwe są do 14 dni od dnia otrzymania towaru, Zwrot pieniędzy następuje na rachunek bankowy podane w formularzu zwrotu lub przesłany e-mailem  do 14 dni od momentu otrzymania zwrotu przez sklep.  Formularz zwrotu musi zawierać adres, telefon, nr konta bankowego oraz opis zwracanego towaru .  

5. Dokonując wyboru przesyłki pobraniowej zobowiązuje się Pani/Pan do odebrania przesyłki oraz do jej opłacenia! Jeśli paczka zostanie nieodebrana i do nas wróci będzie Pani/Pan wezwany przedsądowym wezwaniem komorniczym do pokrycia podwójnych kosztów przesyłki. 

DOKONUJĄC ZAKUPU BUTÓW AKCEPTUJĄ PAŃSTWO W PEŁNI REGULAMIN.
Dane do przelewu i odbioru osobistego:

4. Zwroty

Zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania towaru z FV lub paragonem. Zwrot wartości towaru oraz najtańszej przesyłki. Formularz zwrotu może być napisany ręcznie.


„PARTY” SP. Z O.O.
36-130 RANIŻÓW
UL. ZAGRODY 11
NIP 8141690198
NR KONTA do wpłat : 69 1090 2750 0000 0001 4213 0792

Do każdej sprzedaży jest wystawiany paragon lub Faktura wysyłana na podanego emaila. 

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści oraz zdjęć autora, bez jego zgody jest zabronione.

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.

Zarejestruj nowe konto