REGULAMIN:


1. Informacje ogólne.

PARTY SP Z O. O. KRS: 0000775723, NIP: 8141690198, REGON: 382774978. SĄD REJONOWY W RZESZOWIE, XII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, Kapitał zakładowy wpłacony w całości 5 000 zł.

Jesteśmy sklepem z butami dostępnymi od ręki, posiadamy również buty w postach które są zamówione z hurtowni. Zamówienia w komentarzach traktowane są na równi z zamówieniami w wiadomościach. Jeśli nie chcesz kupować butów podanych do zamówienia nie blokuj rozmiaru dla innych chętnych) .zamowienia@pantofelek-botki.pl. telefonicznie 607811885.

Na naszym profilu FACEBOOK PODAJEMY TEŻ PROPOZYCJE BUTÓW...OPISANE JAKI $PROPOZYCJA$ CO OZNACZA IŻ SPRAWDZAMY ZAINTERESOWANIE ...A NIE OZNACZA ŻE BUTY SĄ GOTOWE DO WYSYŁKI LUB ODBIORU.

Masz propozycje butów do zamówienia jakie powinny się znaleźć w naszej ofercie napisz do nas w wiadomości priv – przesłaną propozycję wystawimy w poście im więcej polubieni  tym propozycja zakończy się sukcesem. Podajemy również propozycję butów do zamówienia.  Nie podajemy linków do stron, zamówień, hurtowni.

Na stronie Pantofelek-botki.pl  podane są wszystkie dostępne u nas buty.

2. Zamówienie:

Każdy model dostępnych butów wystawiony jest w osobnym poście w rozmiarach od 35 do 41
Zamówienia składane są:

  • w komentarzach w danym poście z rozmiarem buta
  • wiadomości priv
  • telefonicznie
  • osobiście
  • maliowo: zamówienia@pantofelek-botki.pl
  • zrób zamówienie w sklepie www.pantofelek-botki.pl 

3. Płatność i Odbiór:

W momencie złożenia zamówienia mają Państwo możliwość płatności przy odbiorze osobistym, płatności z góry po której wysyłamy buty oraz płatności za pobraniem kurierowi/listonoszowi. Dane do przelewu wysyłam wiadomością priv a także będą dostępne poniżej w poście. Dokonując przelewu w treści piszemy swoje dane rozmiar buta. NA PRZELEW CZEKAMY 7 DNI, PO TEJ DACIE ANULUJEMY ZAMÓWIENIE. Buty wysyłamy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty ( informację o wpłacie zaksięgowaniu przelewu otrzymujemy dwa razy w ciągu dna).

Adres odbioru podany jest w danych do przelewu, odbiór jest od poniedziałku-piątku w godzinach od 8:00 do 15:30. A w późniejszych godzinach po wcześniejszej informacji i ustaleniu konkretnego dnia i godziny.   BUTY Z OPISEM DOSTĘPNE TYLKO ONLINE WYSYŁANE SĄ OD 4 do 6 DNI ROBOCZYCH.

Zamówienie butów z opisem tylko online powoduje przesunięcie casu wysyłki. Koszt wysyłki przy przedpłacie na KONTO 15zł , a za pobraniem 20,00zł. Dane do wysyłki należy przesłać do nas w wiadomości lub podać telefonicznie. Przesyłka paczka w ruchu może być dostarczona nawet w przeciągu 4-5 dni. 

4.Zwrotu lub wymiany możliwe są do 14 dni od dnia otrzymania towaru, Zwrot pieniędzy następuje na rachunek bankowy podane w formularzu zwrotu lub przesłany e-mailem  do 14 dni od momentu otrzymania zwrotu przez sklep.  Formularz zwrotu musi zawierać adres, telefon, nr konta bankowego oraz opis zwracanego towaru .  

5. Dokonując wyboru przesyłki pobraniowej zobowiązuje się Pani/Pan do odebrania przesyłki oraz do jej opłacenia! Jeśli paczka zostanie nieodebrana i do nas wróci będzie Pani/Pan wezwany przedsądowym wezwaniem komorniczym do pokrycia podwójnych kosztów przesyłki. 

4. Zwroty i reklamacje

Zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania towaru z FV lub paragonem. Zwrot wartości towaru oraz najtańszej przesyłki. Formularz zwrotu może być napisany ręcznie. Koszt za przesyłkę zwrotną ponosi kupujący - 15 zł.

Reklamowany towar należy odesłać na poniższy adres załączając opis uszkodzenia lub wady. Kupujący zostanie poinformowany o decyzji reklamacji w ciągu 14 dni. Zwroty bez paragonow nie będą rozpatrywane. 

Odzież szyta na miarę - czyli na wymiary podane przez klienta nie podlega zwrotowi z ustawy jako towar na indywidulane zamówienie. 

„PARTY” SP. Z O.O. 36-130 RANIŻÓW, UL. ZAGRODY 11 

NR KONTA do wpłat : 69 1090 2750 0000 0001 4213 0792 lub 42 1050 1562 1000 0090 8090 0302 ING bank 

Do każdej sprzedaży jest wystawiany paragon lub Faktura wysyłana na podanego emaila. Kopiowanie oraz rozpowszechnianie treści oraz zdjęć autora, bez jego zgody jest zabronione.

5. Gwarancja

Gwarancja wynosi 12 miesięcy.

INFORMACJA ADMINISTRATORA DANYCH OSOBOWYCH SPORZĄDZONA NA PODSTAWIE ART. 13 UST. 1 i 2 OGÓLNEGO ROZPORZĄDZENIA O OCHRONIE DANYCH (RODO) 

W związku z wejściem w życie i koniecznością stosowania Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (zwanego dalej „Rozporządzeniem”) pantofelek-botki.pl (zwany dalej także: „Sklepem Internetowym”) będąca właścicielem domeny internetowej pantofelek-botki.pl przedstawia poniższe informacje dotyczące zasad przetwarzania Panią/Pana danych osobowych. 

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PARTY SP. Z O.O ; dane kontaktowe - numer telefonu: 

ZAGRODY 11, RANIŻÓW , adres e-mail: zamowienia@pantofelek-botki.pl. 

2. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych wyznaczonym [ w Party sp, z o.o.] można się kontaktować pisząc na adres pocztowy [ zamowienia@pantofelek-botki.pl, najlepiej z dopiskiem: „Inspektor Danych Osobowych” lub adres e- mail – [ party@pantofelek-botki.pl ]. 

3. Sklep internetowy przetwarza Pani/Pana dane osobowe w następujących celach: 

a) realizacji zamówienia oraz celach statystycznych

b) przekazania Pani/Pana danych osobowych do ING Banku Śląskiego S.A. („Bank”) 

w związku z: 

a. świadczeniem przez Bank na rzecz Sklepu internetowego usługi udostępnienia infrastruktury do obsługi płatności przez Internet (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia). b. obsługą i rozliczaniem przez Bank płatności dokonywanych przez klientów Sklepu internetowego przez Internet przy użyciu instrumentów płatniczych (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia). c. w celu weryfikacji przez Bank należytego wykonania umów zawartych ze Sklepem internetowym, w szczególności zapewnienia ochrony interesów płatników w związku ze składanymi przez nich reklamacjami (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia). c) przekazania Pani/Pana danych osobowych do Twisto Polska sp. z o.o. w związku z możliwością zaproponowania dokonania zapłaty za nabyty towar lub usługę przez Twisto Polska sp. z o.o. w ramach umowy zlecenia obejmującej formułę zakupową „Kup z Twisto” i udostępnieniem tej formuły zakupowej przez Sklep internetowy, a także celu weryfikacji przez Twisto Polska Sp. z o.o. należytego wykonania takich umów zlecenie (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia). 

4. Poza celami wskazanymi w ust. 3 (cel pierwszorzędny), Sklep internetowy może przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w innych prawnie dopuszczalnych celach (cel drugorzędny), gdy cel pierwszorzędny i drugorzędny są ze sobą ściśle powiązane. W ramach takiego przetwarzania Sklep internetowy działając na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) Rozporządzenia, przewiduje przetwarzanie danych osobowych także w następujących celach drugorzędnych: -. 

5. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych w celach określonych w ust. 4 następować będzie w związku z istnieniem prawnie uzasadnianego interesu realizowanego przez Sklep internetowy. 

6. W związku z przetwarzaniem danych osobowych w celach określonych w ust. 3 i 4, Pani/Pana dane osobowe mogą zostać udostępnione przez Sklep internetowy innym odbiorcom lub kategoriom odbiorców danych osobowych, którymi mogą być: 

a) ING Bank Śląski S.A. b) Twisto Polska sp. z o.o. 

7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres uzasadniony do realizacji celów 

wskazanych w ust. 3, tj.: 

a) dokonania opłaty za zamówienie

8. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Panu/Pani: 

a) prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, b) prawo do ich sprostowania, gdy są niezgodne ze stanem rzeczywistym, c) prawo do ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych, d) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych, e) prawo do przenoszenia danych. 

9. W przypadku, gdy przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, ma Pani/Pan prawo do wycofania takiej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na przetwarzanie danych przed cofnięciem zgody ani podstawę prawną tego przetwarzania. 

10. Organem nadzorczym wobec Sklepu internetowego w zakresie danych osobowych jest inspektor ochorony dancyh. 

Posiada Pani/Pan ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. 

11. W przypadku, gdy podanie przez Panią/Pana danych osobowych następuje w celu zawarcia umowy ze Sklepem internetowym, podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest warunkiem zawarcia tej Umowy. Podanie danych osobowych w tej sytuacji jest dobrowolne, jednak konsekwencją niepodania tych danych będzie brak możliwości zawarcia umowy ze Sklepem internetowym. 

W przypadku, gdy podanie przez Panią/Pana danych osobowych następuje w celu przekazania Pani/Pana danych osobowych do Twisto Polska sp. z o.o. przed zawarciem umowy sprzedaży towaru (lub usługi) nabywanego w Sklepie internetowym, przekazanie tych danych jest warunkiem zawarcia umowy sprzedaży w związku modelem biznesowym prowadzenia działalności przyjętym przez Sklep internetowy. 

W przypadku przekazania Pani/Pana danych osobowych do Banku w związku z obsługą i rozliczaniem płatności dokonywanych przez Panią/Pana płatności na rzecz Sklepu internetowego przez Internet przy użyciu instrumentów płatniczych, podanie danych jest wymagane w celu realizacji płatności i przekazania potwierdzenia jej dokonania przez Bank na rzecz Sklepu internetowego. 

W przypadku przekazania Pani/Pana danych osobowych do Banku w celu weryfikacji przez Bank należytego wykonania umów zawartych ze Sklepem internetowym, w szczególności zapewnienia ochrony interesów płatników w związku ze składanymi przez nich reklamacjami podanie tych danych jest wymagane w celu umożliwienia realizacji umowy zawartej pomiędzy Sklepem internetowym a Bankiem. 

W przypadku przekazania Pani/Pana danych osobowych do Twisto Polska sp. z o.o. w związku z możliwością zaproponowania Pani/Panu dokonania zapłaty ceny za nabyty przez Panią/Pana towar lub usługę przez Twisto Polska sp. z o.o. w ramach umowy zlecenia obejmującej formułę zakupową „Kup z Twisto” i udostępnieniem tej formuły przez Sklep internetowy, podanie tych danych i przetwarzanie ich w tym celu jest wymagane w związku modelem biznesowym prowadzenia działalności przyjętym przez Sklep internetowy i w celu realizacji umowy zawartej pomiędzy Sklepem internetowym a Twisto Polska Sp. z o.o. 

Informacje dotyczące internetowego systemu rozstrzygania sporów na podstawie art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów):

Komisja Europejska zapewnia konsumentom możliwość rozstrzygania sporów w handlu internetowym zgodnie z art. 14 ust. 1 ODR (Internetowe rozstrzyganie sporów), na jednej z platform. Platforma (http://ec.europa.eu/consumers/odr) służy jako miejsce, gdzie konsumenci mogą próbować osiągnąć pozasądowe porozumienia w sporach wynikających z zakupów oraz umów na usługi w Internecie.

To top

Register

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password